Wstrzymana sprzedaż biletów PKS Gdynia w kasie Pucka od 7 grudnia 2023

Wstrzymana sprzedaż biletów PKS Gdynia w kasie Pucka od 7 grudnia 2023

Przewoźnik PKS Gdynia ogłosił, że od czwartku, 7 grudnia 2023 r. nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie w Pucku. Wyjaśniono, że przyczyną tej sytuacji jest konieczność likwidacji tymczasowego kontenera, służącego do obsługi pasażerów.

Sytuacja ta trwa od czwartku (07.12.2023 r.) i choć sprzedaż biletów w Pucku została wstrzymana, pracownicy PKS Gdynia deklarują, że podejmą wszelkie możliwe działania, aby jak najszybciej umożliwić ponowny zakup biletów w kasach w Pucku.

– Z powodu konieczności zlikwidowania tymczasowego kontenera wykorzystywanego do obsługi klientów, jesteśmy zmuszeni zawiesić sprzedaż biletów w kasach w Pucku – informuje PKS Gdynia. Firma zapewnia jednocześnie, że podejmuje starania, aby jak najszybciej przywrócić możliwość zakupu biletów w nowych kasach po remoncie budynku dworca kolejowego – dodaje przedstawiciel firmy.

PKS Gdynia apeluje do swoich pasażerów, że w międzyczasie bilety można nabyć w innych punktach sprzedaży biletów PKS, które znajdują się we Władysławowie, Wejherowie lub Gdyni.