18-letni agresor zaatakował bagnetem przyjaciela i teraz grozi mu do pięciu lat więzienia

18-letni agresor zaatakował bagnetem przyjaciela i teraz grozi mu do pięciu lat więzienia

18-letnia osoba stanie przed sądem za napad z wykorzystaniem bagnetu na swoim znajomym. W wyniku decyzji prokuratury, został on poddany nadzorowi policyjnemu oraz otrzymał zakaz zbliżania się i porozumiewania się z ofiarą i świadkami incydentu.

Niebezpieczny incydent miał miejsce w czwartek, 7 grudnia, około godziny 21:50. Właśnie wtedy, funkcjonariusze policji z Jastrzębia-Zdroju zostali powiadomieni o zdarzeniu, które miało miejsce w obszarze ogródków działkowych przy ulicy Granicznej. Kiedy jednostki dotarły na miejsce, zdołały ustalić konkretny przebieg tego niepokojącego incydentu.

Jak ujawniła starszy aspirant Halina Semik, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, zdarzenie rozegrało się następująco: Młody jastrzębianin spotkał się z grupą znajomych. W pewnym momencie jeden z uczestników tej zgromadzenia uderzył go kilkukrotnie w tył głowy. Gdy poszkodowany zwrócił się do napastnika, ten zaatakował go bagnetem. Ofiara zdołała uciec i po dotarciu do swojego domu powiadomiła służby porządkowe o zaistniałym zdarzeniu.