Podziękowania dla policjantów z Krokowej za pomoc w wydobyciu samochodu ze śniegu

Podziękowania dla policjantów z Krokowej za pomoc w wydobyciu samochodu ze śniegu

Do siedziby Policji w Krokowej trafiło specjalne list, pełen wdzięczności skierowany do funkcjonariuszy. W liście tym Pani Michalina oraz Pan Michał wyrażali swoje podziękowania dla dwóch policjantów z patrolu, Michała i Wojtka, którzy są znani jako team D&D, za ich bezgraniczną pomoc podczas incydentu drogowego.

W ubiegłym tygodniu, oficerowie z Komisariatu Policji w Krokowej, podczas pełnienia swych obowiązków patrolowych, natrafili na parę – kobietę i mężczyznę, którzy mieli problemy z wymanewrowaniem swojego auta z leśnej drogi, na której utknęli. Z powodu surowych warunków atmosferycznych, samodzielne wydostanie się z tej trudnej sytuacji było prawie niemożliwe. Policjanci nie wahali się ani chwili i postanowili pomóc podróżnym. Przy użyciu odpowiedniego sprzętu – liny, udziałem funkcjonariuszy samochód udało się uwolnić. Funkcjonariusze dodatkowo zadbali o to aby samochód bezpiecznie wrócił na drogę. Mieszkańcy powiatu mogli więc bezpiecznie kontynuować swoją podróż.

Należy pamiętać, że policjanci każdego dnia wykonują swoje obowiązki mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo obywateli, często nie oczekując za to podziękowań. Jednak gdy ich trudna praca jest doceniana i zauważana, a zwłaszcza gdy ktoś poświęca swój cenny czas, aby wyrazić kilka słów uznania, jest to dla nas bardzo cenne.