Próba zatrzymania złodziejki w Jastrzębiu-Zdroju

Próba zatrzymania złodziejki w Jastrzębiu-Zdroju

Dramatyczne wydarzenia odbyły się w jednym z dyskontów w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie 26-letnia obywatelka Czech postanowiła ukraść mleko dla niemowląt. Cała sytuacja przypominała scenariusz filmu akcji, a ochroniarz sklepu odegrał rolę głównego bohatera, który nie pozwolił na dokonanie kradzieży. Nawet gdy kobieta próbowała uciec samochodem, ochroniarz skoczył na maskę pojazdu, nie ustając w dążeniu do zatrzymania złodziejki.

Według informacji podanych przez lokalne siły policyjne, incydent miał miejsce w środku tygodnia, około godziny 20. Złodziejka wkroczyła do sklepu, z półek sklepowych zabrała dwa opakowania sproszkowanego mleka dla niemowląt i bez zapłacenia za produkt opuściła placówkę handlową.

Całą sytuację obserwował pracownik ochrony, który natychmiast zareagował na próbę kradzieży. Podjął starania o zatrzymanie kobiety, jednak na początku nie udało mu się jej powstrzymać. Czeszka ominęła go i dosiadła się do swojego samochodu, marki Skoda. Mimo to, ochroniarz nie dał za wygraną i zdecydował się na skok na maskę jej pojazdu.