Jastrzębie-Zdrój: 26-letnia kobieta zatrzymana za jazdę bez prawo jazdy, w skradzionym pojeździe z narkotykami

Jastrzębie-Zdrój: 26-letnia kobieta zatrzymana za jazdę bez prawo jazdy, w skradzionym pojeździe z narkotykami

Na terenie Jastrzębia-Zdroju doszło do zatrzymania młodej kobiety przez miejscową drogówkę. Funkcjonariusze przerwali podróż 26-latki, która prowadziła samochód pomimo braku uprawnień do tego. Co gorsza, pojazd, którym się poruszała, okazał się być skradzionym, a na jego pokładzie odnaleziono substancje narkotyczne. Zatrzymana musiała stawić czoła zarzutom, a jej dalszy los leży teraz w rękach sądu.

Wszystko rozegrało się w poniedziałkowy wieczór (11.12.), przed godziną 18:00. Policjanci jastrzębskiej drogówki postanowili poddać kontroli drogowej kierującą skodą. Oprócz niej, w aucie znajdowało się jeszcze trzech młodych mężczyzn. Gdy funkcjonariusze poprosili o przedstawienie dokumentów, 26-letnia kobieta przyznała, że nie posiada prawa jazdy.

Jednakże brak uprawnień do kierowania pojazdem to dopiero początek jej problemów. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych wyszło na jaw, że tablice rejestracyjne, które widniały na aucie, zostały skradzione z terenu Pszczyny i nie są przypisane do tego samochodu. Sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej, kiedy okazało się, że także pojazd, którym jechała 26-latka, jest wynikiem kradzieży. Jego prawdziwy właściciel mieszka na terenie powiatu bielskiego. Na domiar złego, w pojeździe znaleziono również narkotyki.