Operacja policyjna w Trójmieście: Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

Operacja policyjna w Trójmieście: Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

Podczas jednej porannej operacji policyjnej na terenie Wejherowa, Redy i Rumi, trzy osoby zostały zatrzymane. Wszyscy oni zostali przyłapani na posiadaniu narkotyków. Zarzuty usłyszało trio – mężczyzna w wieku 22 lat, kolejny w wieku 40 lat oraz kobieta w wieku 44 lat. Wszystkie te osoby teraz mają do czynienia z wymiarem sprawiedliwości za ich nielegalne działania.

Na początek, kilka dni wcześniej w Wejherowie, funkcjonariusze policji przeprowadzili zatrzymanie. Trafili na 22-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Proces kryminalny mężczyzny jest już w toku, ponieważ został przesłuchany i postawiono mu zarzut.

Ponadto, w Redzie doszło do kolejnego zatrzymania. Policyjna operacja skupiła się na 40-letnim mężczyźnie, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas procedury zatrzymania i kontroli osobistej, ujawniono, że mężczyzna posiadał drobną ilość amfetaminy. Został on również przesłuchany, a zarzut postawiono mu bez zwłoki – poinformowała asp. sztab. Anetta Potrykus z komendy w Wejherowie.

W tym samym czasie, na obszarze Rumi doszło do trzeciego zatrzymania. Dzielnicowi policji zatrzymali 44-letnią kobietę, która podobnie jak poprzedni sprawcy, posiadała niewielką ilość amfetaminy. Proces z nią jest już zaawansowany, ponieważ została przesłuchana i usłyszała zarzut.