Nękający byłą partnerkę bokser w końcu za kratkami – decyzja sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju

Nękający byłą partnerkę bokser w końcu za kratkami – decyzja sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju

Podjęto decyzję o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec 36-letniego mężczyzny, który jest byłym bokserem. Mężczyzna ten, przez ponad rok, nękał swoją byłą partnerkę. Dowody zgromadzone przez policję były wystarczająco jednoznaczne, aby go umieścić za kratkami.

W Jastrzębiu-Zdroju Sąd Rejonowy podjął decyzję o aresztowaniu tego 36-latka. Jak ustalono, mężczyzna systematycznie siał strach w swojej byłej partnerce, grożąc jej śmiercią. Policjanci odkryli również, że regularnie uprzykrzał jej życie przez ponad rok, wszczynając awantury, szarpiąc i dusząc ją. Pomimo zakazu prokuratorskiego dotyczącego zbliżania się do kobiety, nie przestawał swoich działań. Teraz ten jastrzębianin został osadzony w zakładzie karnym.

Decyzja o użyciu najbardziej drastycznego środka zapobiegawczego została podjęta niedawno. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 36-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, któremu zarzucano regularne wszczynanie awantur i kierowanie gróźb karalnych wobec swojej byłej partnerki. Funkcjonariusze policji zgromadzili dowody obciążające mężczyznę, co umożliwiło sformułowanie kolejnych zarzutów przeciwko niemu i złożenie wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.