Na jednej z prywatnych posesji zapadła się ziemia

Na jednej z prywatnych posesji zapadła się ziemia

Na ulicy Długiej pojawił się wielki lej na drodze. Chodzi o dziurę, która nagle bez jasnej przyczyny pojawiła się na ziemi. Nie jest to jakieś płytkie wgniecenie a prawdziwy dół sięgający dwóch metrów. Nie trzeba raczej tłumaczyć, jak wielkie zagrożenie sprawia taki stan drogi.

Sprawę już zgłoszono do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, który przeprowadzi odpowiednie procedury, aby wyjaśnić tę sprawę. Trzeba będzie przeprowadzić bardzo szczegółowe pracy, mające na celu znalezienie przyczyny powstania leju, a także doprowadzić drogę do porządku.

Zaskoczenie styczniowego poranka

Mieszkańcy ul. Długiej zdziwili się, gdy wstali rano i zobaczyli dziurę w ziemi. Mogło się wydawać, że powstała ona bez jakiejkolwiek przyczyny. Szybko ten fakt zgłosili w odpowiednie miejsce, aby jak najszybciej pozbyć się problemów. Trochę czasu jednak jeszcze minie, zanim uda się tę dziurę w pełni załatać.

Co nowego w Jastrzębiu-Zdroju?

Trwający nadal styczeń nie jest najłatwiejszym okresem dla jastrzębian. Pojawiające się nagle dziury w ziemi, to nie jedyne dziwactwo, jakie ostatnio zdarzyło się w mieście. Na początku miesiąca zakończyły się poszukiwania 51-letniego mężczyzny. W podobnym czasie zgłoszono kradzież samochodu osobowego.