Poszukiwania 51-latka się zakończyły. Policja osiągnęła sukces

Poszukiwania 51-latka się zakończyły. Policja osiągnęła sukces

Policji z Jastrzębia-Zdroju w końcu udało się znaleźć 51-latka, którego przez długi czas poszukiwała rodzina. Nie byłoby to łatwe, gdyby nie współpraca kilku zaangażowanych w ten proces osób. Na całe szczęście okazało się, że mężczyźnie nic nie jest. Przez cały ten czas przebywał na terenie Niemiec, gdzie wyjechał w celach zarobkowych.

51-letni mężczyzna wyjechał do naszych zachodnich sąsiadów, aby poprawić swoją sytuację materialną. Niestety po jakimś czasie okazało się, że nie ma z nim żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcia. Policja podjęła procedury, które okazały się sukcesem. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

Co się działo z 51-latkiem?

Wiadome było, że 51-letni mężczyzna przebywa na terenie Niemiec. Niestety po pewnym czasie urwał się kontakt z rodziną, która nie wiedziała już, co się z nim dzieje. Normalnym jest więc, że jego krewni zdecydowali się zawiadomić policję o zaginięciu.

Czytaj także: Nagranie z monitoringu zszokowało prezesa spółdzielni JAS-MOS. Dowiedz się, co wydarzyło się w windzie.

Dzisiaj wiemy, że 51-latek jest cały i zdrowy. Przez cały ten czas przebywał w Niemczech i właśnie tam udało się go odnaleźć. O odnalezieniu zguby policja poinformowała dnia 8 stycznia. Mundurowi wyrazili podziękowania wobec wszystkich osób, które pomogły w poszukiwaniach.

Zaginięcia nie tak rzadkie jak byśmy chcieli

Zaginięcia zdarzają się bardzo często. Nierzadko słyszymy o sytuacjach, w których ktoś wychodzi z domu, a potem zrywa kontakt z rodziną. Choć zdarzają się sytuacje, w których osoby takie same się oddalają od miejsca zamieszkania i przestają się odzywać, tak bywają też prawdziwe dramaty, na które nie można przymknąć oka.