Kradzież samochodu w Jastrzębiu-Zdroju. Nietypowa sytuacja

Kradzież samochodu w Jastrzębiu-Zdroju. Nietypowa sytuacja

Nieporadny złodziej próbował ukraść samochód z komisu. Wziął kluczyki od właściciela, aby sprawdzić, jak pojazd działa. Wsiadł do środka, a następnie przekręcił kluczyki w stacyjce i ruszył.

Czy naprawdę myślał, że uda mu się uciec przed sprawiedliwością? Trudno uwierzyć, aby rzeczywiście był tak naiwny, ale jednak podjął próbę ucieczki. Oczywiście nie zakończyła się ona sukcesem i mężczyzna szybko został ujęty przez policję.

Masz już dość przygnębiających informacji? Dowiedz się czegoś ekscytującego ze świata lokalnego biznesu. Kliknij tutaj, aby przeczytać o planach irlandzkiej firmy Accenture, która właśnie otwiera się w Gdańsku.

Wysiadł z auta i uciekła pieszo

Końcówka pościgu poszła klasycznie za utartym schematem. Mężczyzna wyszedł z samochodu i zaczął uciekać na piechotę. Pędził w stronę stodoły, w której najwyraźniej chciał się schować. Policjanci jednak nie dali za wygraną i wbiegli tam za nim. Tutaj już zaczęło się robić groźnie, gdyż w ruch poszły różne przedmioty.

Uciekinier zaczął rzucać w funkcjonariuszy deskami a na końcu nawet siekierą. Oczywiście długo to nie trwało i mundurowi szybko zapędzili go w kozi róg. Bez problemu udało im się go zatrzymać i ująć.