Budowa Karuzeli Jastrzębie-Zdrój na dobrej drodze

Budowa Karuzeli Jastrzębie-Zdrój na dobrej drodze

Wszystko wskazuje na to, że budowa kompleksu handlowego „Karuzela Jastrzębie-Zdrój” przebiega zgodnie z planem. Inwestycję, która obejmuje obszar około 12 000 metrów kwadratowych, prowadzą wspólnie Karuzela Holding i Mitiska REIM.

W kompleksie znajdzie się miejsce dla 15 dużych sklepów reprezentujących najbardziej popularne marki oraz prawie 350 miejsc parkingowych dla klientów. Ważnym momentem w rozwoju tego projektu był 18 października, kiedy to podpisano akt erekcyjny oraz wmurowano kamień węgielny pod budowę Karuzeli. W ceremonii tej uczestniczyli między innymi przedstawiciele Urzędu Miasta, inwestorzy projektu oraz firmy zaangażowane w jego realizację.

Karuzela Jastrzębie-Zdrój zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Broniewskiego, na terenie dawnego placu manewrowego szkół jazdy – miejsca dobrze znanego mieszkańcom miasta. W pierwszej połowie przyszłego roku klienci będą mogli korzystać z oferty takich sklepów jak Carrefour, Rossmann, Pepco, Sinsay, RTV Euro AGD, Dealz, Martes Sport. Dodatkowo, pojawią się tutaj pierwsze w mieście salony Jula i Kakadu Zoo.