Srebrna Gala Seniora w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej

Srebrna Gala Seniora w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej

Srebrną Galę Seniora zorganizowano w Państwowej Szkole Muzycznej. Jej sala koncertowa pozwala na wydarzenia o dużej skali. Skąd pomysł na taki koncert? Wiąże się on obchodami Międzynarodowego Miesiąca Seniora. Czy mogła być lepsza okazja, aby docenić przedstawicieli starszego pokolenia?

Srebrna Gala – wspaniałe wydarzenia

Sala koncertowa należąca do Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju zapełniła się ludźmi, którzy przyszli posłuchać rozśpiewanych seniorów. Osoby te swój warsztat wokalny ćwiczyły przez wiele lat i jak widać wraz z wiekiem nie zatraciły swojego kunsztu.

Nie zapomniano też o wolontariuszach, którzy działają dla Srebrnych Seniorów. Wręczono im zasłużone dyplomy. Razem z seniorami dostali tego gratulacje od posła Krzysztofa Gadowskiego.

Organizacja wydarzenia

Organizacja wydarzenia wymagała długich przygotowań zarówno ze strony uczestników, jak i fundatorów. W końcu wszystkim zależało na tym, aby okazać seniorom wsparcia i docenić ich wkład w rozwój naszego społeczeństwa.

Do zorganizowania gali przydały się także pieniądze pochodzące z Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki nim stowarzyszenie „EBI Association” przez cztery lata sumiennie realizowało projekt „SOS dla Seniora”. 

Partnerami projektu był Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju oraz teleopieka OPIEKANOVA Sp. z o.o.