Punktowe podziały między rezerwami GKS-u Jastrzębie i LKS-em 1908

Podczas spotkania na wyjeździe z drużyną LKS-u 1908 Nędza, druga drużyna GKS-u Jastrzębie zdołała osiągnąć remis z wynikiem 3:3. Było to starcie w ramach 13. kolejki Klasy Okręgowej.

Od trzynastej minuty meczu, ekipa GKS-u musiała zmierzyć się z przeciwnikami będąc osłabiona – Aleks Kraśniewski otrzymał czerwoną kartkę, przez co drużyna grała tylko w dziesięciu.

Po trzynastu kolejkach rozgrywek, drugi zespół GKS-u Jastrzębie plasuje się na jedenastym miejscu w klasyfikacji generalnej, posiadając na swoim koncie 16 punktów. Punkty te zdobyte zostały za cztery zwycięstwa i cztery remisy, jednak pięć porażek wpłynęło negatywnie na ich bilans bramek 30-30. Natomiast drużyna LKS-u 1908 Nędza jest na siódmej pozycji w tabeli, z dorobkiem 20 punktów.

Szczegóły meczu prezentują się następująco: LKS 1908 Nędza kontra GKS II Jastrzębie zakończyło się wynikiem 3:3, przy podziale bramek na pierwszej i drugiej połowie (2:1). Bramki dla obu drużyn zdobyli: Mariusz Frydryk (dwie bramki), Bartosz Popow, Bartłomiej Piworowicz (dwie bramki) oraz Jakub Brachman.

Skład GKS-u II Jastrzębie na ten mecz prezentował się następująco: Miłosz Śnieżek – Kacper Czwartos, Olivier Winkler, Krystian Kaczmarczyk, Kamil Myśliwiec, Bartłomiej Piworowicz, Igor Glawaty, Aleks Kraśniewski, Aron Kłosok, Jakub Brachman, Michał Kiełbasa (od 62 minuty zastąpiony przez Mikołaja Gołofita). Do tego doszła czerwona kartka dla Aleksa Kraśniewskiego pokazana w 13. minucie za dwie żółte kartki.