Nowy parking przy ul. Towarowej w Jastrzębiu-Zdroju: ponad 100 miejsc dla mieszkańców i przedsiębiorców

Nowy parking przy ul. Towarowej w Jastrzębiu-Zdroju: ponad 100 miejsc dla mieszkańców i przedsiębiorców

W Jastrzębiu-Zdroju ruszyły prace budowlane związane z powstaniem nowego parkingu przy ulicy Towarowej. Informację o rozpoczęciu inwestycji przekazał magistrat miasta, podkreślając, że zarówno mieszkańcy jak i odwiedzający Łaźnię Moszczenica będą mieli do dyspozycji ponad 100 nowych miejsc parkingowych. Celem prowadzonej inwestycji jest spełnienie oczekiwań lokalnej społeczności oraz wsparcie dla instytucji i przedsiębiorstw znajdujących się w bliskim sąsiedztwie.

Prezydent Jastrzębia-Zdroju, Anna Hetman, wyraziła swoją satysfakcję z realizacji projektu. Zaznaczyła, że nowy parking przyniesie korzyści nie tylko odwiedzającym, ale także firmom działającym na tym obszarze miasta. Wśród nich wymieniła Carbonarium, Centrum Porozumienia Jastrzębskiego czy Centrum Dialogu i Biznesu.

Prezydent Hetman podkreśliła znaczenie nowo powstających miejsc postojowych dla codziennego funkcjonowania mieszkańców i biznesów zlokalizowanych w tej części miasta. Jak stwierdziła, nowy parking zdecydowanie ułatwi im życie.