Jarmark Bożonarodzeniowy w Jastrzębiu-Zdroju: Nowa lokalizacja

Jarmark Bożonarodzeniowy w Jastrzębiu-Zdroju: Nowa lokalizacja

Podobnie jak w poprzednich latach, ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia przyniesie do Jastrzębia-Zdroju tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Tegoroczna edycja jarmarku, zaplanowana na dni od 15 do 17 grudnia, odbędzie się w nowym miejscu – na nowo powstałym deptaku przy ulicy 1 Maja.

Zmiana lokalizacji nie jest jedyną nowością tegorocznego wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem Jarmarku Bożonarodzeniowego, zarówno mieszkańców miasta, jak i gości z zewnątrz, czeka specjalna kolejka kursująca w sobotę i niedzielę (16-17 grudnia) między godziną 12:00 a 18:00. Zostały ustalone regularne odjazdy co godzinę.

Początkowy przystanek kolejki znajduje się w Parku Zdrojowym. Kolejka następnie zatrzymuje się w kilku punktach wzdłuż alei Piłsudskiego, w tym na wysokości centrum handlowego Supersam, stacji paliw BP oraz Urzędu Miasta. Powrotna trasa kolejki również obejmuje te same przystanki, z tym że po przeciwnej stronie ulicy. Cały kurs kończy się tam, gdzie zaczyna – w Parku Zdrojowym.