Komitet Wyborczy Wyborców Jastrzębie 2.0 ujawnia swoją listę kandydatów na radnych miasta Jastrzębie-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców Jastrzębie 2.0 ujawnia swoją listę kandydatów na radnych miasta Jastrzębie-Zdrój

W ramach prowadzonych działań wyborczych, Komitet Wyborczy Wyborców Jastrzębie 2.0, z dumą zaprezentował swój zespół osób aspirujących do zdobycia mandatów w Radzie Miasta Jastrzębie-Zdrój.

W pierwszym okręgu wyborczym widzimy na liście Natalię Nowak, Jakuba Piechoczka, Kamila Adamczyka, Teresę Ochojską, Ewę Zielonkę oraz Artura Walę. To zestawienie obejmuje zarówno nowych kandydatów, jak i osoby znane z wcześniejszych działań na rzecz społeczności lokalnej.

W drugim okręgu wyborczym natomiast znajdują się Tomasz Maron, Piotr Dreinert, Przemysław Błaszczyk, Krzysztof Legierski, Monika Chlebowska, Piotr Zielonka, Mariola Gorzoch oraz Wioletta Gruszka. Różnorodność tej grupy stanowi jej atut, dając gwarancję szerokiego spojrzenia na sprawy miasta.

Grzegorz Gorzoch, Paweł Piechoczek, Piotr Domżalski, Damian Pala, Aurelia Legierska, Justyna Tasaerk-Szostak oraz Monika Kotwicka to osoby, które zdecydowały się kandydować w okręgu numer trzy. Ich doświadczenie i zaangażowanie w sprawy lokalne może okazać się niezastąpione podczas pełnienia funkcji radnych.

Swoją kandydaturę w czwartym okręgu zgłosili natomiast Damian Chlebowski, Patrycja Zając, Łukasz Jaszczyk, Artur Kozieł, Mareik Dreinert, Paulina Nowak oraz Honorata Maron. To zespół pełen pasji i determinacji, gotowy służyć mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju.